Моторна олива Motul Power LCV Ultra 10W-40 1 л.

Моторна олива Motul Power LCV Ultra 10W-40 1 л.

162.98 грн
Модель: Motul Power LCV Ultra
Наявність В наявності

Огляд

Motul Power LCV Ultra 10W40 874151  - моторне масло з високими експлуатаційними властивостями Technosynthese®. Спеціально розроблено для легких комерц...
Поділитися товаром в соцмережах:

Motul Power LCV Ultra 10W40 874151  - моторне масло з високими експлуатаційними властивостями Technosynthese®. Спеціально розроблено для легких комерційних автомобілів (LCV) останнього покоління, оснащених потужними дизельними двигунами з великою літрової потужністю, турбо-дизельними двигунами з безпосереднім уприскуванням, бензиновими двигуни з інжектором і каталітичним конвертором. 

Сумісно з усіма типами палива: бензин (етилований / неетилований), дизельне паливо, газ. 

У структурі масла є комплекс надійних присадок, за допомогою яких масло ефективно захищає від утворення корозії, іржі. Також це масло відрізняється високим рівнем стабільності проти окислення. 

Властивості:

- За допомогою надійної масляної плівки, яку утворює масло на металевих поверхнях воно ефективно захищає елементи двигуна від зносу. 

- Дане моторне масло добре зарекомендувало себе в умовах роботи при важких навантаженнях і підвищених температурах. 

- При мінусових температурних показниках зберігається прокачуваємість і плинність, а при високих плюсових стабільна масляна плівка. 

- Енергозберігаючі властивості масла сприяють більш ефективному і економному його використанню. 

- Також моторне масло відрізняється хорошими миючими властивостями, мінімізує рівень появи відкладень, підтримує двигун в чистоті. 

Переваги масла: комплексний і надійний захист двигуна в широкому діапазоні навантажень, відмінна теплопровідність, хороші експлуатаційні показники, прекрасні в'язкісно-температурні властивості. 

Масла компанії Motul відрізняються високою якістю. Цей бренд добре зарекомендував себе на ринку України. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн