Логістична компанія “Альтаком Групп” пропонує закупівлю продукції сільського господарства, а також перевезення і транспортування зернових культур та іншої сільгосппродукції автомобільним транспортом різної вантажопідйомності (самосвали, сцепки, довгоміри, напівприцепи, Камази). Тонажність машин від 40 тон. За  роки роботи ми збудували розгалужену систему автомобільних зернових перевезень, маємо партнерів в різних регіонах України, організовану логістику, тому не потребуємо багато часу на прокладання маршрутів перевезень. За довгий строк роботи в цій сфері - опрацювали всі можливі напрямки, склали найвдаліші й найшвидші маршрути.

Чому варто звернутись саме до нас?

 

1. Ми маємо транспорт в центральних областях України.

Це забезпечує перевезення зерна без вихідних. Щодня до ваших послуг сучасні зерновози, які вчасно пройшли технічний огляд та відповідають усім вимогам. Незалежно від типу, зерновози обладнані всім необхідним – це забезпечує збереження цілісності вантажу.

 

2. Водії компанії дуже відповідальні.

Кожен водій має при собі запасні деталі для механізмів, що найчастіше потребують полагодження та заміни. Тож ані несприятливі дорожні умови, ані перевантаження транспорту не затримають вантаж у дорозі.

 

3. Наша команда – досвідчені професіонали.

Наш колектив складається з людей, які бездоганно виконують обов’язки. Тому ми здатні впоратись із будь-яким завданням. Ми доставляємо сипучі вантажі, організовуємо транспортні перевезення різної складності, оформляємо необхідну документацію, супроводжуємо перевезення та консультування замовника.

 

Вартість перевезень для кожного клієнта розраховується окремо, оскільки є фактори, що впливають на остаточну ціну:

    - напрямок;

    - відстань;

    - об’єми;

    - строки.

Розрахувати вартість  Вашого перевезення можна за телефоном - 098-66-33-125 (Ілона Віталіївна).


Ми зацікавлені в постійному розширенні кола наших партнерів і запрошуємо до співпраці транспортні компанії, та власників зерновозів.