Інокулянт Роколта

Інокулянт Роколта

1 050.00 грн
Модель: Інокулянт Роколта
Наявність В наявності

Огляд

Роколта - Комплексний інокулянт на основі азотфіксуючих мікроорганізмів для передпосівної обробки насіння бобових рослин.Потенційні переваги препарату...
Поділитися товаром в соцмережах:

Роколта - Комплексний інокулянт на основі азотфіксуючих мікроорганізмів для передпосівної обробки насіння бобових рослин.

Потенційні переваги препарату:

- містить високоефективні штами ризобій;

- містить природні полімери для захисту бактерій від несприятливих умов навколишнього середовища;

- містить комплекс природних біополімерів, які прискорюють формування симбіозу, збільшують азотфіксуючу активність бактерій і підвищують стійкість рослин до стресів;

- абсолютно стерильний, що гарантує високий титр бактерій до кінцевого терміну зберігання препарату

- сумісний з більшістю рекомендованих хімічних протруйників.

Механізм дії Роколти.

Біологічної основою даного препарату служать високоефективні штами бульбочкових бактерій, які характеризуються підвищеною продукцією екзополісахаридів і стійкістю до несприятливих факторів навколишнього середовища, мають більш високі азотфіксуючих активність (1,5-2,0 рази), вірулентність (10%), забезпечують збільшення врожаю зерна на 12-21% в порівнянні зі спонтанною инокуляцией. Мікроорганізми, що входять до складу даного препарату, при формуванні бульбашок фіксують від 90 до 240 кг на 1 га атмосферного азоту. Після збору врожаю в грунті та рослинних рештках залишається значна кількість органічних азотовмісних сполук. Висока ефективність бактеріальних добрив також обумовлена ​​значною кількістю мікроорганізмів, підтримується за рахунок новітніх технологій виготовлення препаратів і дотримання умов стерильності на всіх етапах їх виробництва. Це обумовлює суттєвий додатковий потенціал дії добрив при несприятливих умовах вирощування рослин (посуха, підвищена кислотність і вологість грунту, різка зміна температурних режимів і т.д.). Мікроорганізми, що входять до складу добрив, не втрачають своєї активності при використанні засобів захисту рослин, рекомендованих для застосування на посівах зернобобових культур.

Умови застосування.

Препарат застосовують для передпосівної інокуляції насіння. Обробка насіння проводиться в закритих приміщеннях або під навісом, щоб попередити потрапляння на препарат або оброблене насіння прямих сонячних променів.

Увага! Препарат виготовляють на замовлення для кожної бобової культури окремо з урахуванням виду бактерії-симбіонти.

КУЛЬТУРАБАКТЕРІЯ-СИМБІОНТ
СояBradyrhizobium japonicum
ГорохRhizobium leguminosarum
ЛюпинBradyrhizobium sp.
НутMesorhizobium ciceri
СочевицяRhizobium leguminosarum
КвасоляRhizobium phaseoli
ЛюцернаSinorhizobium meliloti
КонюшинаRhizobium trifolii
КозлятникRhizobium galegae
ЛядвенецьMesorhizobium loti
ЕспарцетRhizobium simplex

Також вам буде цікаво altacomgroup.com.ua/himiya-i-udobreniyasg-hmya-i-zasobi-zahistu-roslin/inokulyanty

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн