Геліос РК

Геліос РК

96.60 грн
Модель: product-2
Наявність В наявності

Огляд

Геліос РК - Системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних бур’янів на сільськогосподарських угіддях та зе...
Поділитися товаром в соцмережах:
Характеристики товару
Тара каністра 20 л
Препаративна форма розчинний концентрат
Діюча речовина ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті – 360 г/л
Норма витрати л,кг/га,т 2,0-6,0

Геліос РК - Системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних бур’янів на сільськогосподарських угіддях та землях несільськогосподарського призначення.

Діюча речовина: ................... ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л,

.............................................................у кислотному еквіваленті – 360 г/л

Препаративна форма:......................................... розчинний концентрат

Тара:..........................................................................................каністра 20 л

Гербіцид Геліос пригнічує синтез амінокислот у клітинах рослин, в результаті чого відбувається інгібіювання синтезу хлорофілу з наступним відмиранням рослин, в тому числі і кореневої системи.Завдяки унікальній препаративній формі та сучасній технології виробництва гербіцид Геліос швидко проникає через листя та інші зелені частини рослин що вегетують та розноситься по всіх органах до кореневої системи.Однорічні рослини, протягом 2-5 діб, зазнають хлорозу та гинуть протягом 5–14 діб, а багаторічні рослини гинуть через 14-21 день.Увага! Гербіцид застосовується лише по активно вегетуючих бур’янах та не діє на рослини, які зійшли після застосування гербіциду.

Препарат слід застосовувати в безвітряну погоду. Під час обприскування не допускати попадання гербіциду на листя культурних рослин, дерев та кущів. Не застосовувати гербіцид Геліос при температурі повітря нижче +13°С та вище +25°С.

Норма витрати л,кг/га,т  - 2,0-6,0. 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн