АктиВера

АктиВера

1 050.00 грн
Модель: АктиВера
Наявність В наявності

Огляд

Комплексний біопрепарат на основі азотфіксуючих мікроорганізмів для поліпшення азотного живлення зернових, технічних і овочевих культур.Механізм діїМі...
Поділитися товаром в соцмережах:

Комплексний біопрепарат на основі азотфіксуючих мікроорганізмів для поліпшення азотного живлення зернових, технічних і овочевих культур.

Механізм дії

Мікроорганізми, що входять до складу даного препарату колонізують ризосферу рослин і за рахунок харчування кореневими ексудату (виділеннями) трансформують молекулярний азот атмосфери в доступну для рослин форму. Крім того, бактерії продукують ряд ферментів, які регулюють внутрішній баланс фітогормонів рослин, активує їх зростання і розвиток і забезпечує стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища. Синтез мікроорганізмами інших біологічно активних сполук стимулює розвиток агрономічно корисної мікрофлори в кореневій зоні сільськогосподарських культур і покращує агроекологічні властивості грунту. Конкурентна колонізація коренів мікроорганізмами, що входять до складу даного препарату, за рахунок зниження доступності кореневих виділень пригнічує розвиток патогенів на насінні і захищає сходи від збудників захворювань і забезпечує захист кореневої системи рослин протягом усього вегетаційного періоду.

Потенційні переваги препарату:

- підвищує схожість і енергію проростання насіння;

- стимулює розвиток кореневої системи рослин;

- активує корисну біоту грунту і сприяє відновленню родючості грунтів;

- підвищує стійкість рослин до стресу;

- абсолютно стерильний, що гарантує високий титр бактерій до кінцевого терміну зберігання препарату.

Умови застосування Актівера.

Препарат застосовують як для передпосівної інокуляції насіння так і для внесення в ґрунт, замочування розсади і прикореневих живлення рослин. Обробка насіння проводиться в закритих приміщеннях або під навісом, щоб попередити потрапляння на препарат або оброблене насіння прямих сонячних променів. Обробіток ґрунту проводити в періоди мінімальної сонячної активності (ранок, вечір, ніч або хмарність).

Норма витрати препарату

Для зернових культур 6 л / т насіння

Увага! Використання препарату дозволяє фіксувати до 40 кг на 1 га атмосферного азоту, забезпечує істотну економію мінеральних азотних добрив.

Також вам буде цікаво інокулянти

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн