НАНІТ Turbo 5 л.

НАНІТ Turbo 5 л.

917.00 грн
Модель: НАНІТ Turbo
Наявність В наявності

Огляд

НАНІТ Turbo - висококонцентрований комплексне хелатних добрив для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.Наніта Turbo - рідке концен...
Поділитися товаром в соцмережах:

НАНІТ Turbo - висококонцентрований комплексне хелатних добрив для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.

Наніта Turbo - рідке концентроване мікродобриво, що містить макро-, мікроелементи та комплекс біологічно активних речовин. HAHIT Turbo відрізняється високим рівнем азоту і магнію. HAHIT Turbo має максимально можливу кількість хелатованих магнію. Таке співвідношення сприяє зниженню стресового впливу від внесення хімічних засобів захисту рослин.

Катіони мікроелементів в складі НAHIT Turbo мають повне хелатування, що забезпечує високу швидкість поглинання їх рослинами. Крім того, за рахунок надлишку хелатуючий елементів HAHIT Turbo проявляє властивості буфера pH робочого розчину, компенсуючи жорсткість води. Наявність в складі HAHIT Turbo комплексу мікроелементів дозволяє "запускати" процеси засвоєння цих елементів з грунту. Сільськогосподарські культури, а саме: озима пшениця, кукурудза, рапс, соя, соняшник та ін. Відчувають високу потребу в елементах живлення, особливо азоту і магнію в періоди інтенсивного росту і формування генеративних органів. Особливо знижується здатність засвоєння кореневою системою азоту.

Найбільш інтенсивний період споживання азоту в рослинах відбувається під час їх максимального зростання. Рівномірний харчування азотом прискорює ріст і сповільнює старіння листя, підвищує урожай і вміст білка в продукції. Магній є одим з елементів входять до складу хлорофілу, бере безпосередню участь у процесі фотосинтезу. Також магній є активатором ферментів ДНК і РНК - полімерази, аденозінтріфосфатази, глютаматсінтетази; ферментів, які каталізують перенесення карбоксильної групи, реакцій карбоксірованія і декарбоксилювання. Магній надає безпосередній вплив на переміщення і трансформацію фосфорних сполук, плодоутворення і якість насіння; прискорює процес дозрівання насіння зернових культур; сприяє підвищенню якості врожаю, змісту в рослинах ліпідів і вуглеводів, морозостійкості озимих культур. HAHIT Turbo - азотне добриво, яке використовується при вирощуванні всіх видів польових культур в нормі від 1 до 3 л / га, в особливості в період відновлення весняної вегетації, активного росту і розвитку. HAHIT Turbo задовольняє потребу рослин в легкодоступному азоті і магнії в критичні періоди їх росту і розвитку. HAHIT Turbo компенсує дефіцит макро- і мікро- роелементів в період закладки врожаю. Знижує стресовий стан у рослин від гербіцидів, підвищує імунітет, стимулює ріст і розвиток рослин, впливає на доступність інших елемента тов харчування.

Порушення функції рослин, нормального режиму харчування - це прямі втрати врожаю і його якості, які неможливо компенсувати. Азот є обов'язковим компонентом білків. Всі ферменти мають в своїй основі молекулу білка.

Критичні періоди потреби культур в мікроелементах:

ЗЕРНОВІ: 2-вузла, налив зерна

КУКУРУДЗА: 7-11 листків

СОНЯШНИК: 3-4 пари листя

РІПАК: 7-8 початок цвітіння

СОЯ: розгалуження, утворення стручків


Також вам буде цікаво altacomgroup.com.ua/dobriva

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн