НАНІТ Thermo 5 л.

НАНІТ Thermo 5 л.

980.00 грн
Модель: НАНІТ Thermo
Наявність В наявності

Огляд

НАНІТ Thermo - комплексне мікродобриво для використання в умовах підвищеної температури повітря і посухи.Наніт Thermo застосовується в умовах спеки і ...
Поділитися товаром в соцмережах:

НАНІТ Thermo - комплексне мікродобриво для використання в умовах підвищеної температури повітря і посухи.

Наніт Thermo застосовується в умовах спеки і посухи для сільськогосподарських культур де неможливо організувати зрошення. Це дозволяє значно підвищити стійкість рослин до теплового стресу, нестачі вологи і суттєво підняти шанси на отримання хорошого врожаю в умовах спекотної погоди та посухи.

Інноваційний препарат HAHIT Thermo містить 8-10% калію, 20% кремнію і 1% гумінових речовин для поліпшення, засвоєння і проникнення елементів. Підживлення рослин HAHIT Thermo в умовах посухи, дозволяє істотно зменшити негативний вплив високих температур і нестачі вологи, сприяючи зниженню втрат вологи і кращому охолодженню рослин.

Калій є рухомим елементом. У рослинах калій міститься в клітинному соку в сольовій формі. Від концентрації калію залежить швидкість процесу дихання і руху води в листі. Калій контролює процеси транспірації і дихання рослин, шляхом регулювання відкриття і закриття продихів. Тим самим завдяки наявності достатньої кількості калію підтримується тургор (вміст рідини в клітинах) і скорочуються втрати води (в'янення рослин) в умовах спекотної погоди та посухи. Також калій прискорює процес росту судин в ксилемі (деревині), тим самим покращуючи процес транспортування цукрів і накопичення вуглеводів.

Кремній використовується рослинами для зниження швидкості випаровування вологи з поверхні листя. Таким чином калію знижує транспірацію, при цьому збільшуючи потік кисню, що в сухих і жарких умовах є ключовим фактором для поліпшення використання рослинами наявних поживних речовин. Ще одна перевага застосування кремнію і калію полягає в збільшенні сопротевляемості рослин захворювань.

Кремній накопичується в епідермісі, в стінках клітин і на кінчиках коренів, а також сприяє формуванню більш сильних і міцних пагонів, листя і коріння. Завдяки цьому рослини здатні довше протистояти негативному впливу спеки і посухи. Кремній поліпшує процес охолодження листя рослин. Таким чином при нанесенні кремнію знижується теплове навантаження в умовах підвищених температур і значно зменшується температура листя (на 3-4 ° C в порівнянні з контролем).

Кратність обробки та норми внесення:

ПОЛЬОВІ КУЛЬТУРИ: 1-2 рази/2-3л.

ВИНОГРАД: 1-2 рази/2-3л.

ОВОЧІ ТА ЯГІДНІ: 2-3 рази/1-1,5л.

ГАЗОННІ ТРАВИ: 2-3 рази/2-5л.

ДЕРЕВА І КУЩІ: 2-3 рази/3-5л.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн