НАНІТ Premium 5 л.

НАНІТ Premium 5 л.

917.00 грн
Модель: НАНІТ Premium
Наявність В наявності

Огляд

НАНІТ Premium - Комплексне висококонцентрований хелатних добрив з підвищеним вмістом сірки і магнію для позакореневого підживлення сільськогосподарськ...
Поділитися товаром в соцмережах:

НАНІТ Premium - Комплексне висококонцентрований хелатних добрив з підвищеним вмістом сірки і магнію для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.

Особливістю складу мікродобрива Наніта Premium є підвищений вміст сірки, магнію, міді і комплекс біологічно активних речовин і мікроелементів. Сірка входить в структуру амінокислот, таких як: цистин, цистеїн і метіонін. Відіграє важливу роль у формуванні білків рослини. Також сірка є незамінним компонентом коензиму А, глютамина і деяких вітамінів.

Магній - один з найважливіших поживних елементів для рослин і є незамінним в процесі створення хлорофілу та асиміляції вуглеводів. Магній управляє процесами засвоєння поживних елементів в рослинах і просування води через кореневу систему. Також магній необхідний для регуляції процесів синтезу жирів, аскорбінової кислоти і ін. Магній відіграє важливу роль в обміні вуглеводів і полегшує утворення і подальший розпад глюкози і фосфорної кислоти. Особливо магній необхідний для процесу транспортування і засвоєння фосфатів в рослинах. Рослини відчувають Особливу необхідність в магнії в процесі росту і в періоди посухи. Також потреба в магнії зростає при використанні калійних добрив, так як калій є антагоністом магнію і знижує його доступність з грунту.

Сірка є важливим елементом в процесі фотосинтезу рослин. Виникнення дефіциту даного елемента в процес мінеральнго харчування культур призводить до розпаду білків, накопичення розчинних азотистих з'єднань і зниження фотосинтезу на 40-50%. Дефіцит сірки візуально проявляється на молодих листках і точках зростання культур. Симптоми можна порівняти з ознаками дефіциту азоту, проте ознаки дефіциту азоту спочатку з'являються на нижніх старих листках. Це виникає через те, що сірка, на відміну від азоту, практично не просувається з нижніх ярусів молодого листя і не реутілізіруется культурами. При цьому можуть виникнути помилки в діагностуванні зіболеванія рослин, що призводить до підвищення застосування азотних добрив, недобору врожайності, погіршення якості врожаю і зниження окупності витрат. Винос сірки урожаєм культур знаходяться в межах 30-60 кг / га, проте в окремих культур він може досягати і 100 кг / га. Настільки різні показники виникають через біологічних особливостей кожної культури зокрема, а також відмінностей в фазах процесу зростання і розвитку, вмісту сірки в грунті, повітрі та поливної воді. За обсягами виносу сірки на одиницю сухої речовини сімейства ботанічних культур розташовуються в наступну послідовність: хрестоцвіті (капустяні) (ріпак, редька олійна, гірчиця, капуста білокачанна); цибульні (часник, цибуля); бобові (горох, соя); лободові (буряк цукровий); злакові (пшениця, ячмінь, жито, тритикале, кукурудза), соняшник, картопля, овочеві. Використання добрив NANIT Premium, що містять сірку, збільшує коефіцієнти споживання культурами фосфору, кальцію, марганцю, покращує якість, підвищує врожайність і окупність 1 кг NPK добрив.

Норми внесення:

РІПАК: 1-2 л.

БОБОВІ: 1-2 л.

ЦУКРОВИЙ БУРЯК: 1-2 л.

СОНЯШНИК: 1-2 л.

КУКУРУДЗА: 0,5-1 л.

ЗЕРНОВІ: 0,5-1 л.

Сумісний з ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН і добривами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн