НАНІТ Power 20 л.

НАНІТ Power 20 л.

3 440.00 грн
Модель: НАНІТ Power
Наявність В наявності

Огляд

НАНІТ Power - висококонцентрованное комплексне хелатних добрив для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.Особливістю складу Наніт P...
Поділитися товаром в соцмережах:

НАНІТ Power - висококонцентрованное комплексне хелатних добрив для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.

Особливістю складу Наніт Power є підвищений вміст фосфору і калію, а також повний комплекс мікроелементів і біологічно активних речовин. Наявність доступного відразу в трьох формах фосфору: фосфату, фосфіти і органічного фосфору.

Калій є єдиним елементом, який не входить в стійкі комплекси в рослині і знаходиться в клітинної рідини. Важливою властивістю калію є його здатність брати участь в найважливіших біохімічних процесах регуляції вуглеводного і білкового обменов.Одной з особливостей калію є здатність збільшувати вміст вуглеводів, а також зміна їх співвідношення, що сприяє переходу моносахаридів в сахарозу. Одним з найважливіших елементів для життєдіяльності рослин є азот. Процес його асиміляція поліпшується тільки при достатній кількості калію в клітинах рослини. Також калій покращує процес синтезу білків і регулює водний баланс рослин.

Фосфатна форма забезпечує пролонговану живлення рослин фосфором, дає стимул енергетичним процесам в клітинах, в цілому стимулює зростання і розвиток, особливо кореневої системи. Особливістю фосфітной форми, крім фосфорного харчування, є рух по ксілемного і флоемним судинах і підвищення стійкості рослинного організму до патогенів. Мікродобрива HAHIT Power забезпечує високу швидкість поглинання добрива рослинами. Це досягається завдяки тому, що мікроелементи в складі HAHIT Power мають повне хелатування.

З усього комплексу макро і мікроеле- ментів, необхідних рослинам для росту і розвитку в осінній і весняний періоди найбільш важливі фосфор і калій. Фосфор необхідний для енергетичного обміну і відіграє головну роль в формування кореневої системи, є ключовим елементом для подальшого розвитку рослини.

Рослини, в яких міститься достатня кількість калію, здатні ефективніше використорувати грунтову вологу в порівнянні з рослинами з дефіцитом калію. При достатньому забезпеченні калієм рослина використовує на одиницю врожаю меншу кількість вологи. Підвищує стійкість рослин по відношенню до високих температур, засух восени і навесні. Листове живлення рослин препаратом HAHIT Power, в складі якого підвищений рівень калію і фосфору є найбільш ефективним способом забезпечення рослин дефіцитними Елементи живлення як на початкових етапах розвитку так і при формуванням генеративних органів.

Критичні періоди потреби культур в мікроелементах:

ЗЕРНОВІ: паростки, кущіння і колосові

КУКУРУДЗА: 3-5 і 8-10 листів

СОНЯШНИК: 6-8 справжніх листів

РІПАК: 7-8 листів і бутонізація

СОЯ: 3 трилисника, бутонізація і формування бобів

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн