НАНІТ Master  5 л.

НАНІТ Master 5 л.

930.00 грн
Модель: НАНІТ Master
Наявність В наявності

Огляд

НАНІТ Master - концентроване комплексне хелатних добрив. Призначено для обробки насіння і позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.Осн...
Поділитися товаром в соцмережах:

НАНІТ Master - концентроване комплексне хелатних добрив. Призначено для обробки насіння і позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.

Основною особливістю складу препарату HAHIT Master є повний комплекс макро- і мікроелементів з підвищеним вмістом фосфору і фізіологічно активних речовин. Ключовою властивістю продукту Наніта Master є наявність в складі відразу трьох форм фосфору: в формі фосфату, фосфіти і органічного фосфору. Фосфатна форма сприяє тривалому харчуванню рослин фосфором, а також запускає енергетичні процеси в клітинах, особливо стимулюючи ріст і розвиток кореневої системи в цілому. Фосфітная форма, крім фосфорного харчування, має унікальну властивість - завдяки руху по ксілемним і флоемним судинах, підвищувати стійкість організму рослини до патогенів і забезпечує максимальне засвоєння елементів живлення.

На ранніх етапах розвитку, рослини, формуючи первинну кореневу систему, дуже чутливі до нестачі елементів живлення і особливо фосфору, наявність якого безпосередньо впливає на хід цього процесу. Оптимальний шлях з фізіологічної та екологічної точки зору - дати необхідну кількість елементів живлення разом з протравленням посівного матеріалу. Оптимальним в цьому випадку є використання мікродобрива НАНІТ Master з нормою витрати 2 л / т. Рослини в варіантах з обробкою, при різних умовах зростання, гарантовано відрізняються від еталонних варіантів великим розвитком кореневої системи і вегетативних органів. У період початку весняної вегетації культур, знижені температури грунту перешкоджають засвоєнню кореневою системою продуктів харчування і відповідно в цей період рослини відчувають "фосфорне" голодування. Препарат НАНІТ Master має виняткове значення для позакореневого підживлення рослин, оскільки забезпечує рослини комплексами життєвоважливих поживних елементів, особливо - фосфором.

HAHIT Master використовується для підгодівлі й обробки насіння з метою забезпечити рослини доступним фосфором на всіх етапах розвитку. Катіони мікроелементів в складі НАНІТ Master мають повне хелатування, що забезпечує високу швидкість поглинання їх рослинами. Препарат підсилює і стимулює початковий ріст кореневої системи і вегетативних органів завдяки наявності фульвокислот, амінокислот і органічних кислот, забезпечує опірність рослин до стресових факторів навколишнього середовища.

Критичні періоди потреби культур в мікроелементах:

КОЛОСОВІ: паростки і кущіння

КУКУРУДЗА: 3-5 і 8-10 листів

СОНЯШНИК: 6-8 справжніх листів

РІПАК: 7-8 листів і бутонізація

СОЯ: 3-5 листів, бутонізація і формування бобів

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн