НАНІТ BIO 20 л.

НАНІТ BIO 20 л.

3 440.00 грн
Модель: НАНІТ BIO
Наявність В наявності

Огляд

Наніт BIO - висококонцентрований комплексне хелатних добрив зі стимулюючими і адоптогеннимі властивостями для обробки насіння і позакореневого підживл...
Поділитися товаром в соцмережах:

Наніт BIO - висококонцентрований комплексне хелатних добрив зі стимулюючими і адоптогеннимі властивостями для обробки насіння і позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.

Особливістю складу препарату HAHIT BIO є високий вміст фізіо-логічно активних речовин з комплексом макро і мікроелементів. Катіони мікроелементів в складі HAHIT BIO мають повне хелатування, що забезпе-печує високу швидкість поглинання їх рослинами.

Янтарна кислота яка є стрес-совим адаптогеном і активатором зростання і покращує засвоюваність поживних речовин із ґрунту.

Амінокислоти, які мають важливе зна-чення як чинники зростання і являють собою запас з'єднань, необхідних для протікання біологічних процесів. Відомо, що для утворення амінокислот рослина витрачає більшу кількість енергії. При застосуванні препараті на основі амінокислот рослини отримують їх в уже готовому вигляді, і тим самим, їм не потрібно витрачати енергію на їх синтез. Амінокислоти беруть участь в більшості обмінних процесів, покращують транс аспірацій і регулюють осмотичні процеси. Оптимізують азотний обмін. Регулюють водний баланс рослини і фотосинтез. Підвищують концентрацію хлорофілу і опірність до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Фульфокіслоти, що стимулюють поглинаючи-ня поживних речовин і відповідно максимізують ефективність споживання поживних речовин з будь-яких синтетичне або органічних добрив (одна молекула фульвокислоти має здатність транспортувати десятки атомів поживних елементів в клітини рослини). Це покращує обмін речовин рослини і підвищує ферментативную активність, робить поживні речовини більш доступними, щоб задовільнити зростаючі потреби вегетуючих рослин. Фульвокислоти підвищують засухостійкість рослин. При збільшенні проникливість клітинних стінок, фульвокислоти дозволяють рослинам споживати більше води. Фульвокислоти діють як високо-ефективний натуральний підсилювач імунітету рослин. Вони підвищують стійкість рослин до цілого ряду захворювань, знижають токсичну дію пестицидів на рослини.

Використовується HAHIT BIO для листової підпитки з нормами витрати 0,5-1 л / га і обробки насіння з нормами витрати 1-2 л / т з метою стимулювання і регулювання розвитку, підвищення стійкості до стресових факторів середовища і усунення дефіциту поживних речовин на широкому спектрі сільськогосподарських культур.

Фази активного внесення:

ЗЕРНОВІ: сходи 3-5 листків і 2-й вузол

КУКУРУДЗА: 3-5 і 7-11 листків

СОНЯШНИК: 6-8 справжніх листків

РІПАК: початок відростання (весна)

СОЯ: 3-трійчастого листа, розгалуження

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн