9982 Winter Diesel / Зимовий антигель-мегаконцетрат для дизельних д.в.з. (-47)

9982 Winter Diesel / Зимовий антигель-мегаконцетрат для дизельних д.в.з. (-47)

186.00 грн
Модель: 9982 Winter Diesel
Наявність Попереднє замовлення

Огляд

MANNOL Winter Diesel 1: 1000 - присадка для запобігання утворенню кристалів парафіну в дизельному паливі при низьких температурах. Завдяки депрессорно...
Поділитися товаром в соцмережах:

MANNOL Winter Diesel 1: 1000 - присадка для запобігання утворенню кристалів парафіну в дизельному паливі при низьких температурах. Завдяки депрессорної дії антигель запобігає забивання фільтрів і паливо проводів. АНТИГЕЛЬ не тільки знижує граничну температуру фільтрації (до -36 ° C) і температуру застигання (до -47 ° C) дизельного палива, але і оптимізує роботу паливної системи при низьких температурах. Згорає повністю, без утворення зольних відкладень.


Рекомендується застосовувати при кожній заправці, безпосередньо перед або відразу після, починаючи з осені, в співвідношенні 1: 1000 (250 мл антигель на 250 л палива).

УВАГА! Добавки чутливі до холоду і дія проявляється тільки в суміші з дизельним паливом. Winter Diesel ніколи не повинен зберігатися в неопалюваних приміщеннях в разі морозонебезпеки. У низьких температурах продукт стає твердим і ледь текучим. Winter Diesel повинен додаватися до палива виключно в  теплому текучому вигляді. За допомогою oбігріву при кімнатній температурі стає знову готовим до вживання.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн