Epoxidkit / Двокомпонентна надміцна супершпатлівка 56 g

Epoxidkit / Двокомпонентна надміцна супершпатлівка 56 g

70.65 грн
Модель: Epoxidkit
Наявність Попереднє замовлення

Огляд

MANNOL Epoxidkitt Stahl + Metall - cупершпатлевка на двухкомпонентной основі для швидкого ремонту. Заповнює отвори, подряпини, тріщини. Легко змішуєть...
Поділитися товаром в соцмережах:

MANNOL Epoxidkitt Stahl + Metall - cупершпатлевка на двухкомпонентной основі для швидкого ремонту. Заповнює отвори, подряпини, тріщини. Легко змішується руками і приймає будь-яку форму. Після затвердіння можна свердлити, нарізати різьблення, шліфувати, пиляти, покривати лаком. Розроблено для ремонту всіх типів металевих поверхонь. Підходить для склеювання пластики, бетону, кераміки, дерев'яних виробів. Запобігаючи протіканню бензобака, радіатора, масляного піддону, бочок, труб і т.д. Чи можна застосувати під водою. Зберігає свої властивості до 260 ° С. Цей продукт не містить азбест і є електроізолятором.

Bидавіть з туба і відрізати потрібну кількість. Пом'яти руками до отримання однорідної теплої маси. Нанести на сухі знежирені і попередньо зачищені наждачним папером поверхні, які необхідно склеїти, і щільно притиснути їх один до одного з максимальною силою. Затвердіння починається через 15 хвилин. Повне затвердіння наступає через 1 годину. При застосуванні під водою або по замасленої поверхні складу притискати до тих пір, поки не почнеться затвердіння.

Також вам буде цікаво altacomgroup.com.ua/avtohmya-avtokosmetika/klei

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн