9912 Silicone-Gasket schwarz / Чорна силіконова прокладка 85 g

9912 Silicone-Gasket schwarz / Чорна силіконова прокладка 85 g

54.00 грн
Модель: 9912 Silicone-Gasket schwarz
Наявність Попереднє замовлення

Огляд

MANNOL Gasket Maker Black - герметик, Вулканізуючий в стан силіконового каучуку при кімнатній температурі. Має виняткову стійкість до впливів екстрема...
Поділитися товаром в соцмережах:

MANNOL Gasket Maker Black - герметик, Вулканізуючий в стан силіконового каучуку при кімнатній температурі. Має виняткову стійкість до впливів екстремальних температур. Створює надійну прокладку, яка не розтріскується, не дає усадки і зсуву під впливом різких перепадів температури. Замінює сальники, прокладки, азбестові, гумові, повстяні, паперові, пробкові та металеві ущільнювачі. Ефективно використовується для ремонту наступних вузлів: ковпак клапанного механізму, піддон картера трансмісії, кожух термостата. Стійкий до впливу мастильних матеріалів, охолоджуючої рідини, бензину, гасу, води, розчинів кислот і лугів. Легко наноситься і залишається гнучким. Робочі температури цього продукту від -40 ° C до +230 ° C.

Ущільнювані поверхні повинні бути чистими, сухими і знежиреними. Рівномірно нанести герметик і відразу ж з'єднати поверхні не чекаючи випаровування розчинника. Після застосування на чистій і обезмасленной поверхні згладити і вирівняти поверхню за допомогою мильного розчину. Через 24 години прокладку можна навантажувати. Робочі температури від -40 ° C до +230 ° C (короткочасно). Зберігати в щільно закритій оригінальній упаковці в сухому місці при температурі від +5 ° С до +25 ° С.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн