Mannol 9919 Anticor schwarz / Антикор чорний (аерозоль) 0,65L

Mannol 9919 Anticor schwarz / Антикор чорний (аерозоль) 0,65L

195.00 грн
Модель: Mannol 9919 Anticor schwarz
Наявність Попереднє замовлення

Огляд

MANNOL Anticor - високоякісний засіб для захисту і продовження терміну служби зовнішніх частин шасі, днища автомобіля, арок коліс і лонжеронів. Утворю...
Поділитися товаром в соцмережах:

MANNOL Anticor - високоякісний засіб для захисту і продовження терміну служби зовнішніх частин шасі, днища автомобіля, арок коліс і лонжеронів. Утворює надійний шар, що захищає від ударів гравію та дрібного каміння. Володіє відмінною стійкістю до вологи, солей, кислот, лугів, стійкий до перепадів температур. Одночасно створює шумоїзолірующий і антивібраційний шар. Може наноситися на залізо, лаки, антикорозійні засоби або тверду пластмасу. Цей продукт створює міцне, гладке, швидко висихає і не стираються покриття.

Для обробки днища колісних арок і додаткового захисту кузова автомобіля. Призначені для обробки поверхні необхідно добре очистити і видалити з них іржу. Поверхні повинні бути сухими і вільними від бруду, жиру і пилу. На горизонтальні поверхні за один раз можна наносити шар до 1,5 мм (для безповітряного розпилення). Щоб не допускати прогалин, доцільно вести розпорошення хрестовими проходамі.В залежності від товщини нанесеного шару і погодних умов, автомобіль знову готовий до роботи приблизно через 2 години. Для повного висихання нанесеного кошти потрібно 12-24 години.

Також вам буде цікаво https://altacomgroup.com.ua/avtohmya-avtokosmetika/antikori

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн