Моторне масло 7717 O.E.M. for Mercedes Benz 4 metal

Моторне масло 7717 O.E.M. for Mercedes Benz 4 metal

1 405.00 грн
Модель: 7717 O.E.M. for Mercedes Benz
Наявність В наявності

Огляд

1.      Моторне масло преміум класу Mannol 7717 OEM for Mercedes Benz 0W-30 є продуктом компанії Mannol, виготовленому в індивідуальному порядку д...
Поділитися товаром в соцмережах:
Характеристики товару
Бренд Mannol
В'язкість 0W-30
Призначення Моторна олива
Тип авто Легковий
Тип основи мастила Синтетичне

1.      Моторне масло преміум класу Mannol 7717 OEM for Mercedes Benz 0W-30 є продуктом компанії Mannol, виготовленому в індивідуальному порядку для моторів авто німецького автовиробника Mercedes-Benz, які працюють на бензині і дизелі. Унікальна технологія Low SAPS, дозволяє значно знизити кількість з'єднань сульфатної зольності (SA) і таких елементів як сірка (S) і фосфор (P) в структурі масла, що сприятливо впливає на роботу фільтр сажі та інших систем, призначених для захисту навколишнього середовища. Оригінальна масло Mannol 7717 OEM for Mercedes Benz 0W-30 володіє відмінними диспергуючими і очисними властивостями, що дозволяє утримувати двигун в чистоті. Захищає мотор від процесів окислення, корозії і зносу і можливо до застосування в будь-який час року.

 

Застосування: створено спеціально для моторів автомобілів, що працюють на бензині і дизелі, виготовлених під маркою Mercedes-Benz.

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ MANNOL 7717 OEM FOR MERCEDES BENZ 0W-30: володіє відмінною стійкістю до процесу механічної деструкції, створене для експлуатації в високофорсованих бензинових і дизель-моторах, оснащених DPF-фільтрами.

Виробник – Німеччина.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
New

0.00 грн